AKDÜLGER İLETİŞİM Yolcuları daha rahat, firmaları daha verimli, araçları daha ilham verici yapıyoruz.
Servis ya da hizmet desteğine mi ihtiyacınız var? Online olarak bize talebinizi bildirin, biz de en kısa zamanda size en uygun çözümü bulmak için iletişime geçelim. Lütfen eğer bulunduğunuz bölgeye atanmış satış temsilcisi var ise doğrudan kendisi ile iletişime geçiniz.
SATIŞ
person
Fatih Vural Genel Satış Koordinatörü
Tel : +90 224 261 62 34
Mail : fatih@akdulger.com
Skype :
person
Onur AKDÜLGER Satış Şefi
Tel : +90 224 261 62 34
Mail : onur@akdulger.com
Skype : onurakdulger
person
Denisa DULİ İhracat Satış Yöneticisi
Tel : +90 224 261 62 34
Mail : denisa@akdulger.com
Skype :
person
Melike AKDÜLGER BARRANCO GARCIA G. Amerika ve G. Avrupa Satış Sorumlusu
Tel : +90 212 341 04 60
Mail : melike@akdulger.com
Skype : melikex
person
Felipe BARRANCO GARCIA G. Amerika ve G. Avrupa Satış Sorumlusu
Tel : +90 212 341 04 60
Mail : felipe@akdulger.com
Skype : felipebarranco1
person
Nafiye Aydın İç Pazar Satış Yöneticisi
Tel : +90 224 261 62 34
Mail : nafiye@akdulger.com
Skype :
person
Serhat TOKTÜRK Doğu Avrupa Distribütorü
Tel : 0048601222989
Mail : info@polimpex.pl
Skype : polimpexserhat
person
Avez AGAEV Rusya Satış Sorumlusu
Tel : +7 916 138 76 52
Mail : avez@akdulger.com
Skype : avez.agaev
SATIŞ SONRASI SERVİSLER
person
Müge ALANKAYA Lojistik ve Satış Sonrası Hizmetler
Tel : +90 224 261 62 34
Mail : muge@akdulger.com
Skype : mugealankaya
İLETİŞİM FORMU
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Nergis Sk. No:3
16369 BURSA / TÜRKİYE
Telefon:
+90 (224) 261 62 34 (PBX)
Fax:
+90 (224) 261 52 39
E-Mail:
akdulger@akdulger.com